Sort by
  • Cocaine Shark

    ★★★

  • Motorboat

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Sharkula

    ★★★½

  • Gatlopp: Hell of a Game

    ★★★★½

  • Revealer

    ★★★

  • The Princess

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Feeders 3: The Final Meal

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • House Squatch

    ★★

  • Choose or Die

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Reel Monsters

  • The Long Night

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Hell on the Shelf

    ★★★★

  • Sister Krampus

    ★★★½

  • Noah’s Shark

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • This Is GWAR

    ★★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★½

  • Old Henry

    ★★★★★

  • Dune

  • Malignant

  • The Protégé

    ★½

  • Jurassic Shark 2: Aquapocalypse

    ★★

  • Hellbender

    ★★★★

  • Dune World

  • Mad God

    ★★★★

  • Demonic

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Cursed

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jolt

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • The Tomorrow War

  • Clean

    ★★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★½

  • Seance

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★½

  • Oxygen

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

  • Stowaway

    ★★★★

  • Invasion of the Empire of the Apes

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • Heavens Hands

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Spine of Night

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Offseason

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★★★

  • The Colony

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★★★

  • Virus Shark

    ★★

  • Censor

    ★★★★½

  • Children of Camp Blood

    ★★

  • Return To Splatter Farm

  • Psycho Goreman

    ★★★½