Sort by
  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Cocaine Bear

  • Polite Society

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • My Policeman

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • No Bears

  • Saint Omer

  • The Eternal Daughter

  • The Banshees of Inisherin

  • Women Talking

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Of an Age

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Good Boy

    ★★★½

  • Showing Up

  • Godland

    ★★★★

  • Joyland

    ★★★★

  • Decision to Leave

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • EO

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Downton Abbey: A New Era

  • The Northman

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Both Sides of the Blade

  • Kimi

    ★★★½

  • All That Breathes

    ★★★★

  • Fire of Love

  • Station Eleven

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • On Memory

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • Sundown

    ★★★½

  • Official Competition

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Power of the Dog

  • C'mon C'mon

    ★★★★★