Sort by
  • Fast X

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Creed III

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Graveyard Rats

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Devotion

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Blonde

  • Dead for a Dollar

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

  • High Noon on the Waterfront

  • Pearl

  • Women Talking

    ★★

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

  • Crimes of the Future

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Contractor

    ★★

  • Father Stu

    ★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Outfit

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts