Baby Bam has logged 32 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Big Eyes

Big Eyes

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Looper

Looper

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Split

Split

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Brazil

Brazil

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Charlie Bartlett

Charlie Bartlett

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
John Wick

John Wick

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Life

Life

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Creed

Creed

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Nine Lives

Nine Lives

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Horton Hears a Who!

Horton Hears a Who!

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Real Steel

Real Steel

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Dressmaker

The Dressmaker

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Eddie the Eagle

Eddie the Eagle

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Sing

Sing

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
SLC Punk

SLC Punk

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Punk's Dead: SLC Punk 2

Punk's Dead: SLC Punk 2

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Bleed for This

Bleed for This

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
½
Read the review Edit this entry