Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Jewel Thief

  • Full Circle

    ★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Last Call: When a Serial Killer Stalked Queer New York

    ★★★½

  • Hijack

    ★½

  • Secret Invasion

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Sarah Silverman: Someone You Love

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★

  • Love & Death

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Mrs. Davis

  • An Interview with Brian Cox

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

  • Air

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Swarm

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Making of The Last of Us

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Reality

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★

  • The Price of Glee

    ½

  • Call Me Miss Cleo

    ★½

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Matt Rogers: Have You Heard of Christmas?

    ★★★★

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Love, Lizzo

    ★★★★

  • Welcome to Chippendales

    ★★

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Disenchanted

  • Poker Face

  • Chris Redd: Why Am I Like This?

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • The Watcher

  • Black Adam

    ★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Yvonne Orji: A Whole Me

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½