Sort by

Ben has logged 25 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Klondike

Klondike

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
KSI: In Real Life

KSI: In Real Life

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mrs. Harris Goes to Paris

Mrs. Harris Goes to Paris

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Sea Beast

The Sea Beast

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
White Noise

White Noise

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Babylon

Babylon

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Godland

Godland

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
House Party

House Party

1990
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Absentia

Absentia

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Watcher

Watcher

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Bambi

Bambi

1942
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Strange World

Strange World

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Pinocchio: A True Story

Pinocchio: A True Story

2021
×
Read the review Edit this entry  
03
The Menu

The Menu

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
The Many Adventures of Winnie the Pooh

The Many Adventures of Winnie the Pooh

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry