Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • AC Unit

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Jess Plus None

    ★★½

  • Big Boys

    ★★★★½

  • Cousins

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Egghead & Twinkie

    ★★★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★★

  • (In)convenience

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Grindr Baby

    ★★★½

  • You Can Live Forever

    ★★★★½

  • Unicorn

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Unidentified Objects

    ★★★★★

  • Brutal

    ★★½

  • Lucky Fish

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Tell Me Something I Don't Know

    ★★★½

  • Crush

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Three Tidy Tigers Tied a Tie Tighter

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • F^¢k ’€m R!ght B@¢k

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • The Beginning & the Middle

    ★★★½

  • Tank Fairy

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Fragrance of the First Flower

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Syed Family Xmas Eve Game Night

    ★★★★

  • Wildhood

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★