Sort by

Bruno has logged 24 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Edit this entry  
12
Class Action Park

Class Action Park

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Standoff

Standoff

2016
×
★★★
Edit this entry  
14
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
My Hero Academia: Heroes Rising

My Hero Academia: Heroes Rising

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Visit

The Visit

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Host

Host

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry