Bruno has logged 13 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Laundromat

The Laundromat

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Time for Revenge

Time for Revenge

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sidewalls

Sidewalls

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Beginners

Beginners

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Color of Pomegranates

The Color of Pomegranates

1969
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fury

Fury

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Waking Life

Waking Life

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
A Hidden Life

A Hidden Life

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
To Catch a Thief

To Catch a Thief

1955
×
★★★½
Read the review Edit this entry