Sort by
  • Interstellar

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Ace Ventura: When Nature Calls

    ★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Meet the Parents

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Frankenweenie

    ★★★★

  • Edward Scissorhands

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Top Gun

    ★★★★

  • What's Opera, Doc?

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½