Sort by
  • Global Pursuit

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Tin & Tina

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Portrait of God

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

  • Morbius

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Ciao Alberto

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dashcam

    ★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★