Sort by
  • Spawn

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Justice League: Warworld

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Arnold

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Dear Mama

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★