• A Week Away

  • A Whisker Away

    ★★

  • All About Me

    ★★★★

  • Christmas Wonderland

    ★★

  • Salt and Fire

    ★★★★

  • Queen of the Desert

    ★★

  • Love

    ★★★★

  • Fifty Shades of Grey

  • Tomboy

    ★★★★★

  • Inception

    ★★

  • The Juniper Tree

    ★★★★★

  • The Kentucky Fried Movie

    ★★★★★

  • The Beast

    ★½