Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • The Boogeyman

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • Swarm

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Consecration

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Play Dead

  • Bed Rest

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Influencer

    ★★★

  • Grimcutty

  • Halloween Ends

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Offering

    ½

  • Smile

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Sick

    ★★½

  • The Blackening

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★★

  • Abandoned

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Men

    ★½

  • Choose or Die

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • Incantation

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½