Sort by
  • You Can Call Me Bill

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Problemista

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • The New Americans: Gaming a Revolution

    ★★

  • Louder Than You Think

    ★★

  • The Young Wife

    ★★

  • Raging Grace

    ★★★½

  • Northern Comfort

  • Brooklyn 45

    ★★★½

  • Hypnotic

  • The Long Game

    ★★★½

  • Last Stop Larrimah

    ★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • It Lives Inside

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Molli and Max in the Future

    ★★★

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Citizen Sleuth

    ★★★

  • The Angry Black Girl and Her Monster

  • Only the Good Survive

    ★★★½

  • Late Night With the Devil

    ★★★

  • Self Reliance

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • National Anthem

    ★★★½

  • Confessions of a Good Samaritan

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Devil's Peak

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Bill Russell: Legend

    ★★★★

  • Sharper

    ★★½

  • Stephen Curry: Underrated

  • Victim/Suspect

    ★★

  • A Little Prayer

    ★★★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Murder in Big Horn

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • Flora and Son

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • When It Melts

    ★★½

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • Judy Blume Forever

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • The Starling Girl

    ★★

  • Cat Person

    ★★★

  • Eileen

    ★★★★

  • Bad Behaviour

  • Starring Jerry As Himself

    ★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★½

  • Willie Nelson and Family

    ★★

  • Fancy Dance

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Still: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Fairyland

    ★★★½

  • Birth/Rebirth

    ★★★

  • Shayda

    ★★★★

  • It's Only Life After All

    ★★★

  • The Pod Generation

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★½

  • You People

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★