• 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Finch

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Malignant

    ★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Jackass Shark Week

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Story of Late Night

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Clerk

    ★★★

  • Expedition: Back to the Future

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • CKY: fuCKYyou 2020 Holiday Spectacular

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Console Wars

    ★★★½

  • Guest House

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Max Reload and the Nether Blasters

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Cut Throat City

    ★★★

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Jackass Presents Steve-O YouTube Videos

  • Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • Chris D'Elia: No Pain

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • The Pharmacist

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★