Sort by
  • Malibu Horror Story

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • Retribution

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Puppy Love

    ★★★

  • Inside Man

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Curious Case of Natalia Grace

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★★

  • The Mother

    ★★★

  • Amityville: An Origin Story

    ★★★½

  • The Astral Woods

    ★★½

  • Baby Blue

    ★★½

  • Blue Hour: The Disappearance of Nick Brandreth

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Malum

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Card Zero

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★½

  • Unseen

    ★★★½

  • My House

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★★½

  • Die Hart

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • File VL-624

    ★★★★