Sort by

Briana has logged 13 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mank

Mank

2020
×
Read the review Edit this entry  
20
Rocky II

Rocky II

1979
×
★★★
Edit this entry  
19
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Swingers

Swingers

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry