• The Batman

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Mulan

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ½

  • The Christmas Chronicles

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Justice League

    ★★★

  • The Babysitter

    ★★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★