• Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Escape The Undertaker

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Britney Vs Spears

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★½

  • Too Soon: Comedy After 9/11

    ★★★

  • Shane Gillis: Live In Austin

    ★★★

  • Malignant

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Val

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • F9

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • The Ripper

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • 537 Votes

    ★★½

  • Seized

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★

  • Ava

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • 8:46

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★½

  • Palm Springs

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • His House

    ★★½

  • Cuties

    ★★★

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½