Sort by
  • Samaritan

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Host

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • No Gogó do Paulinho

    ★★★★★

  • The Occupant

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • His House

    ★½

  • Bad Boys for Life

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★½