brennsto has logged 12 entries for films during April 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Cobain: Montage of Heck

Cobain: Montage of Heck

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ong Bak: Muay Thai Warrior

Ong Bak: Muay Thai Warrior

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Cold in July

Cold in July

2014
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Room

The Room

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
White God

White God

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Get the Gringo

Get the Gringo

2012
×
★★★
Edit this entry  
08
'71

'71

2014
×
★★★½
Edit this entry  
04
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★
Edit this entry  
03
The Pacifier

The Pacifier

2005
×
★½
Edit this entry  
03
Strays

Strays

1997
×
★★½
Edit this entry  
02
The Secret of My Success

The Secret of My Success

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry