Sort by
  • Genie

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Dream Scenario

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Priscilla

  • The Killer

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

  • Barbie

  • Asteroid City

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

  • Beau Is Afraid

  • Air

  • Magic Mike's Last Dance

  • Passages

  • You Hurt My Feelings

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

  • See How They Run

  • Ticket to Paradise

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • Master Gardener

  • Sr.

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • Turn Every Page - The Adventures of Robert Caro and Robert Gottlieb

  • Elvis

  • Funny Pages

  • Crimes of the Future

  • Sick of Myself

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

  • EO

    ★★★½

  • Armageddon Time

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The Northman

  • The Batman

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • House of Gucci

  • The Tragedy of Macbeth

  • Spencer

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Bad Trip

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

  • Another Round

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The King of Staten Island

  • The History of the Seattle Mariners

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

  • Boys State

    ★★★½

  • Paul Schrader: Man in a Room

  • The Fall

  • About Endlessness

    ★★★★

  • First Cow