Sort by

Bree has logged 16 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
27 Dresses

27 Dresses

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Age of Adaline

The Age of Adaline

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The To Do List

The To Do List

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Shallow Hal

Shallow Hal

2001
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Coyote Ugly

Coyote Ugly

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
54

54

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Fear

Fear

1996
×
★★
Read the review Edit this entry