Sort by
  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Me Time

    ★★½

  • I Came By

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Alone Together

    ★★★

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Black Site

    ★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Contractor

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Ledge

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Every Last One of Them

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Most Dangerous Game

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Rise of the Footsoldier: Origins

    ★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Till Death

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★½

  • See for Me

    ★★½

  • Xtreme

    ★★½

  • Death in Texas

    ★★½

  • Endangered Species

    ★★½

  • F9

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • Breach

    ★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Concrete Plans

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★

  • Initiation

    ★★½

  • Vicious Fun

    ★★★

  • Joe Bell

    ★★★★

  • Wander

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Nowhere Special

    ★★★★

  • The 2nd

    ★★★

  • The Silencing

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • The Occupant

    ★★★