Sort by
  • The Wandering Earth II

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Hansan: Rising Dragon

    ★★★★

  • Alienoid

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The History of the Downward Spiral

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • All the Way

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★★

  • Eva

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • INU-OH

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Sonny Boy

    ★★★★★

  • Belle

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon