Sort by

Brandon has logged 17 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Victor Frankenstein

Victor Frankenstein

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
Read prior review Edit this entry  
26
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★★★
Edit this entry  
21
Self/less

Self/less

2015
×
★★
Edit this entry  
21
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★
Edit this entry  
16
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★
Edit this entry  
15
Going in Style

Going in Style

2017
×
★★½
Edit this entry  
14
Kedi

Kedi

2016
×
★★★★
Edit this entry  
14
Colossal

Colossal

2016
×
★★★★
Edit this entry  
13
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
Read the review Edit this entry  
10
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

1995
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Song to Song

Song to Song

2017
×
★★
Edit this entry  
01
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

2015
×
★½
Read the review Edit this entry