Sort by
  • Amsterdam

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Athena

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Secret Headquarters

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Prey

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Rise

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Vengeance

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Interceptor

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • The Valet

  • Sneakerella

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • All the Old Knives

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★½

  • Moonshot

    ★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★½