Sort by
  • Moana

  • Venom 3

  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Wonka

    ★★★

  • Leo

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Trolls Band Together

    ★★

  • Poison

    ★★½

  • The Rat Catcher

    ★★½

  • The Swan

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★

  • Nimona

    ★★★

  • Once Upon a Studio

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Making of The Last of Us

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 1

  • The Trident

  • Creed III

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Red Mist

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ½

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Magnum Opus

  • Somnum

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Under This Luminous Sky

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★