• Justice Society: World War II

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Another Round

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Batman: Hush

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Captain Marvel

  • Reign of the Supermen

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • High Life

    ★★

  • The Death of Superman

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • It

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Teen Titans: The Judas Contract

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • Justice League Dark

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Justice League vs. Teen Titans

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Batman: Bad Blood

    ★★½

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Ant-Man

  • Inside Out

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Batman vs. Robin

    ★★★½

  • The Witch

    ★★★★½

  • Justice League: Throne of Atlantis

    ★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★