Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Stutz

  • Halloween Ends

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • Sr.

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Rise of the Syngenor

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Hard Rock Zombies: Never Say Die

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dark Glasses

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★

  • We Need to Talk About Cosby

  • The Civil Dead

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Re-Enter the New York Ninja

  • New York Ninja

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • The Death of David Cronenberg

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★½