Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • The Marvels

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Expend4bles

  • Night of the Hunted

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Dylan's New Nightmare

    ★★

  • Slotherhouse

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Strays

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★★

  • Haunting of the Queen Mary

    ★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Black Demon

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★

  • Nefarious

    ★★

  • Darkness

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Jules

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★