Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Barbie

  • Asteroid City

    ★★½

  • Depp V Heard

    ★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★

  • Clock

  • 65

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Pelosi in the House

    ★★

  • Harry & Meghan

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • 2022 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

    ★★★★

  • Hellhole

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★½

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

  • Terrifier 2

    ½

  • The Invitation

    ★½

  • Beast

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Skinamarink

  • House of Darkness

    ★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Next Exit

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Enys Men

    ½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★½

  • The Girl from Plainville

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

  • Monstrous

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Death on the Nile

  • Moonfall

    ★★

  • JANET JACKSON.

    ★★★

  • Piggy

    ★½

  • Living

    ★★★★

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • Hellbound

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone