Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • The Invitation

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Night of the Coconut

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★