• Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Disobedience

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Brooklyn

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½