Sort by
  • Genie

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Kandi Burruss and Todd Tucker's The Pass

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Mother

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Mutt

    ★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Stroll

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Kokomo City

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

    ★★★

  • Amsterdam

  • Sanctuary

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★½