• Kingsman: The Secret Service

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Batman Returns

    ½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Last Christmas

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Me and Earl and the Dying Girl

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Ghost World

    ★★★★★

  • Finch

    ★★★

  • Dune

    ★½

  • Jodorowsky's Dune

    ★★★½

  • Silk Road

    ★½