Sort by
  • The Fall Guy

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • The 1975 - Being Funny In A Foreign Language (Official Vevo Live Performance)

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★★½

  • Persuasion

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • In Space with Markiplier: Part 2

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • In Space with Markiplier

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dirtbag

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • How Did We Get Here?

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★½

  • Bubble

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Bigbug

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Am I Ok?

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★