Sort by
  • The Nun II

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★½

  • Kokomo City

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Killer Sally

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Flying Sailor

    ★★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Catopolis

    ★★★★½

  • Showing Up

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR