Sort by
  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • I Still Hide to Smoke

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Never Get Tired: The Bomb the Music Industry! Story

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • A Single Man

    ★★★★

  • Jingle All the Way

    ★★★★★

  • The Phantom of Liberty

    ★★★★

  • PlayTime

    ★★★½

  • Black Girl

    ★★★★

  • Vertigo

    ★★★★½