Sort by
  • Bloody Hell

    ★★★½

  • The Young Wife

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • If You Were the Last

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Stonewalling

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Showing Up

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • BTS Permission to Dance On Stage - Seoul: Live Viewing

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Life Is But a Dream

  • Bubble

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • Angel Unemployed

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Belle

    ★★★½

  • In Front of Your Face

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • F9

    ★★★

  • Navillera

  • Zack Snyder's Justice League

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Us Again

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Introduction

    ★★½

  • Allen v. Farrow

  • Framing Britney Spears

  • Space Sweepers

    ★★½