Sort by

Bob has logged 25 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Return of the Living Dead

The Return of the Living Dead

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Body Melt

Body Melt

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Halloween III: Season of the Witch

Halloween III: Season of the Witch

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The House by the Cemetery

The House by the Cemetery

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Disconnected

Disconnected

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Vice Squad

Vice Squad

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hellgate

Hellgate

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Premutos: The Fallen Angel

Premutos: The Fallen Angel

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Man from Deep River

Man from Deep River

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Zombie Flesh Eaters

Zombie Flesh Eaters

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Lord of Illusions

Lord of Illusions

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dolls

Dolls

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Mac and Me

Mac and Me

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Brainscan

Brainscan

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Poltergeist III

Poltergeist III

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Wild Tales

Wild Tales

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hellbound: Hellraiser II

Hellbound: Hellraiser II

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tenebre

Tenebre

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
From Dusk Till Dawn

From Dusk Till Dawn

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Unholy

The Unholy

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Creepshow

Creepshow

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Blood Beat

Blood Beat

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Hello Mary Lou: Prom Night II

Hello Mary Lou: Prom Night II

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry