Sort by
  • One of the Worst Years Yet

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Defilement of a Porcelain Doll

    ★★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • 100 Best Kills: Texas Birth Control, Dick Destruction

    ★★★★

  • Spoonful of Sugar

    ★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Sound of Summer

    ★★★★

  • The Price We Pay

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Orchestrator of Storms: The Fantastique World of Jean Rollin

    ★★★★½

  • Pact of Vengeance

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Nobody Loves You and You Don't Deserve to Exist

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Cold Wind Blowing

    ★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • To Leslie

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Outwaters

    ★★★★½

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Therapy Dogs

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★½

  • Catcall: Omega Violence

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • The Degenerates

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Celestial Being

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • New York Ninja

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • This Is GWAR

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★