Sort by

Rob🕷 has logged 18 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
I May Destroy You

I May Destroy You

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Songs My Brothers Taught Me

Songs My Brothers Taught Me

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★
Edit this entry  
17
Cat People

Cat People

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives

Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Beast

Beast

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Other Side of the Box

Other Side of the Box

2018
×
Edit this entry  
11
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Café Society

Café Society

2016
×
★★★
Edit this entry  
09
A Bigger Splash

A Bigger Splash

2015
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Tenant

The Tenant

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dead Ringers

Dead Ringers

1988
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Vortex

Vortex

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry