• The Last Duel

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • I Blame Society

    ★★

  • Cat's Eye

    ★★★

  • Prince and the Revolution LIVE!

    ★★★★

  • Ran

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Ikiru

    ★★★

  • Rashomon

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Killing of Two Lovers

    ★★★½

  • Detroit

    ★★½

  • Belushi

    ★★★½

  • 15 Things You Didn't Know About Bigfoot

    ★★

  • Ms .45

    ★★½

  • Bob Dylan: MTV Unplugged

    ★★★

  • Quiz Show

    ★★★★

  • Elektra

    ★★★