Sort by
  • Madame Web

    ★★★★★

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

  • Napoleon

    ★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • The Creator

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Ferrari

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Indiana Jones Collection

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • boygenius: the film

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor Collection

  • Elvis

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Morbius

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

  • Squid Game

  • Dune

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★½