Sort by
  • Terror Train 2

    ★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

  • An Action Hero

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Terror Train

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Blood Relatives

    ★★½

  • Amsterdam

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Reef: Stalked

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Man from Toronto

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★½

  • Night's End

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Monstrous

  • The Lost City

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½