• Apollo 18

    ★★

  • Horrible Bosses

    ★★½

  • The Hangover Part II

    ★★½

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★½

  • Drive

    ★★★★

  • Bridesmaids

    ★★

  • Thor

  • Fast Five

    ★★★½

  • Bellflower

    ★★★★★

  • Limitless

    ★★★

  • Rango

    ★★

  • Paranormal Activity 2

    ★★½

  • The Social Network

    ★★★½

  • Easy A

    ★★½

  • Black Swan

    ★★★★

  • Machete

    ★★½

  • The Other Guys

    ★★½

  • Dinner for Schmucks

    ★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • Inception

    ★★★★½

  • Despicable Me

    ★★★

  • Grown Ups

    ★★

  • Toy Story 3

    ★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Hot Tub Time Machine

    ★★½

  • Shutter Island

    ★★★★

  • Taintlight

    ½

  • Triangle

    ★★★½

  • Transformers: Revenge of the Fallen

  • The Hangover

    ★★★½

  • Inglourious Basterds

    ★★★★½

  • X-Men Origins: Wolverine

    ★★

  • The Human Centipede (First Sequence)

    ★★

  • Fast & Furious

    ★★

  • I Love You, Man

    ★★½

  • 17 Again

    ★½

  • Watchmen

    ★★★½

  • Notorious

    ★★½

  • Paul Blart: Mall Cop

    ★★

  • Yes Man

    ★★½

  • Gran Torino

    ★★★★

  • Role Models

    ★★★

  • Madagascar: Escape 2 Africa

  • Saw V

    ★★

  • Sex Drive

    ★½

  • The Wrestler

    ★★★★

  • Disaster Movie

    ½

  • Tropic Thunder

    ★★

  • Pineapple Express

    ★★★

  • Step Brothers

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Hancock

    ★★★

  • The Love Guru

  • Wanted

    ★★½

  • The Incredible Hulk

    ★★½

  • You Don't Mess with the Zohan

    ★★½

  • Kung Fu Panda

    ★★★½

  • Slumdog Millionaire

    ★★★

  • Iron Man

    ★★★½

  • Forgetting Sarah Marshall

    ★★★

  • 21

    ★★★

  • Semi-Pro

    ★★

  • Taken

    ★★★

  • Don't Touch if You Ain't Prayed 2

    ½

  • The Pirates Who Don't Do Anything: A VeggieTales Movie

    ★★

  • Alvin and the Chipmunks

  • I Am Legend

    ★★★½

  • Saw IV

    ★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★

  • Paranormal Activity

    ★★★

  • Juno

    ★★★½

  • Superbad

    ★★★★