• The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★½

  • Amityville Cop

    ★★½

  • Stunted

    ★★★

  • 13 Fanboy

    ★★★½

  • Escape the Undertaker

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Nightbooks

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • It Knows You're Alone

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Count Me In

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Philippine Soldiers: The Action Films of Teddy Page

    ★★★★

  • Baby Oopsie

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Nitram

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Cassex

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • Don't Let Her In

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Iron City Asskickers

    ★★★½

  • The Gingerweed Man

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • The Resonator: Miskatonic U

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Death Hike

    ★★★★

  • Stallone: Frank, That Is

    ★★★½

  • Mean Man: The Story of Chris Holmes

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Videovore

    ★★

  • KISS 2020 Goodbye

    ★★★½

  • Jolly

    ★★½

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★½

  • I Am Burt Reynolds

    ★★★★

  • The Stand

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Netflix Afterparty: The Best Shows of The Worst Year

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★★½

  • Method to the Madness: The Making of Silent Madness

    ★★★★

  • Method to the Madness

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Barbie & Kendra Storm Area 51

    ★★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • The Mothman Legacy

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Joe Exotic Before He Was King

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Outta Space: The Making of Jason X

    ★★★½

  • Box Fort

    ★★★

  • Zappa

    ★★★★

  • Armored Saint: Punching The Sky Record Release show

    ★★★★

  • Tremors: Making Perfection

    ★★★

  • Linda and the Mockingbirds

    ★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★