• Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Jaws vs. Kraken

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Dark Night of the Scarecrow 2: Straweyes

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Beneath the Surface

    ½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The Wonderful Winter of Mickey Mouse

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • ASSEMBLED: The Making of Hawkeye

    ★★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★

  • Bull Shark

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Requin

    ½

  • Scream

    ★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Noah’s Shark

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Injustice

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • New York Ninja

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • RiffTrax Live: Hobgoblins

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Shark Huntress

    ½

  • Pig

    ★★★½

  • Jackass Shark Week

    ★★★

  • World's Most Dangerous Shark?

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Rogue Shark

    ★★★

  • Shark Beach With Chris Hemsworth

    ★★★½